Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 19 маусымдағы "Коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі өлшем шарттарды айқындау туралы" № 327 қаулысының күшін жою
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 3 тамыздағы № 421 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 маусымдағы "Коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі критерийлерді айқындау туралы" № 327 қаулысының күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5701 болып тіркелген, аудандық "Арна" газетінде 2015 жылғы 2 шілдеде жарияланды).
2. Осы қаулы қабылдаған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы
Б. Көпжасаров

Об утрате силы постановления акимата района от 19 июня 2015 года № 327 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества"
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 3 августа 2016 года № 421
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Костанайского района от 19 июня 2015 года № 327 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за номером № 5701, опубликовано 2 июля 2015 года в районной газете "Арна").
2. Постановление вступает в силу с момента принятия.
Исполняющий обязанности
акима района
Б. Копжасаров