Әкімдіктің 2015 жылғы шілдедегі № 152 "Боровское ауылының аумағында көшпелі сауда орындарын белгілеу туралы" қаулысының күшін жою туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 12 қаңтардағы № 2 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес Меңдіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 шілдедегі № 152 "Боровское ауылының аумағында көшпелі сауда орындарын белгілеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5756 тіркелген, 2015 жылғы 23 шілдеде "Меңдіқара үні" газетінде жарияланған) күші жойылды деп есептелсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Ә. Ерқановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                В. Ионенко

Об утрате силы постановления акимата от 10 июля 2015 года № 152 "Об определении мест выездной торговли на территории села Боровское"
Постановление акимата Мендыкаринского района Костанайской области от 12 января 2016 года № 2
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Мендыкаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Постановление акимата Мендыкаринского района от 10 июля 2015 года № 152 "Об определении мест выездной торговли на территории села Боровское" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5756, опубликованное в газете "Меңдіқара үні" 23 июля 2015 года) считать утратившим силу.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ерканова М.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района                                В. Ионенко