"Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2015 жылдын 13 сәуірдегі № 270 шешімін күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 333 шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2015 жылдын 13 сәуірдегі № 270 шешімнің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5602 тіркелген, 2015 жылғы 28 мамырда "Маяк" газетінде жарияланған).
2. Осы шешім қабылданған сәттен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алпысыншы кезектен тыс,
сессиясының төрайымы                       А. Даданова
Аудандық мәслихат хатшысы                  С. Жолдыбаев

О признании утратившим силу решения маслихата от 13 апреля 2015 года № 270 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 18 января 2016 года № 333
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата от 13 апреля 2015 года № 270 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5602, опубликовано 28 мая 2015 года в газете "Маяк").
2. Настоящее решение вводится в действие с момента принятия.
Председатель шестидесятой,
внеочередной сессии                        А. Даданова
Секретарь районного маслихата              С. Жолдыбаева