"Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкалар белгілеу туралы" 2015 жылғы 20 наурыздағы № 270 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 10 ақпандағы № 391 шешімі
Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабына сәйкес, Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтікставкалар белгілеу туралы" 2015 жылғы 20 наурыздағы № 270 шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5504 тіркелген, 2015 жылғы 23 сәуірде "Нұрлы жол" газетінде жарияланған).
2. Осы шешім қабылданған сәттен бастап қолданысқа енгізіледі.
55-нші кезектен тыс
сессиясының төрағасы
И. Горбатенков
Аудандық
мәслихаттың хатшысы
В. Вербовой

О признании утратившим силу решения маслихата от 20 марта 2015 года № 270 "Об установлении специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 10 февраля 2016 года № 391
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения маслихата от 28 апреля 2015 года № 270 "Об установлении специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5504, опубликовано 23 апреля 2015 года в газете "Нұрлы жол").
2. Настоящее решение вводится в действие с момента принятия.
Председатель
55-ой внеочередной сессии
И. Горбатенков
Секретарь
районного маслихата
В. Вербовой