Железинка аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 наурыздағы "2015 жылға Железин ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" № 285-5/35 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 сәуірдегі № 14/6 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 5-тармағына сәйкес Железинка аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Железинка аудандық мәслихатының бұрын қабылданған 2015 жылғы 30 наурыздағы "2015 жылға Железин ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шаралары ұсыну туралы" № 285-5/35 шешімінің (2015 жылғы 17 сәуірдегі МТН 4425, 2015 жылғы 1 мамырдағы "Родные просторы" және "Туған өлке" газетінің № 17 жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы О. Джумалинов
Аудандық
мәслихаттың хатшысы П. Ламапртер

О признании утратившим силу решения Железинского районного маслихата от 30 марта 2015 года № 285-5/35 "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Железинского района на 2015 год"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 14 апреля 2016 года № 14/6
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу ранее принятое решение Железинского районного маслихата от 30 марта 2015 года № 285-5/35 "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Железинского района на 2015 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4425 от 17 апреля 2015 года, опубликованное в газете "Родные просторы" и "Туған өлке" № 17 от 1 мая 2015 года).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии
районного маслихата О. Джумалинов
Секретарь районного маслихата П. Лампартер