Ертіс ауданы әкімінің 2016 жылғы 12 шілдедегі "Ертіс ауданы Ұзынсу ауылдық округі Ұзынсу ауылы аумағында табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 8 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ертіс ауданы әкімінің 2016 жылғы 28 шілдедегі № 10 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабына сәйкес, Павлодар облысы Ертіс ауданы әкімдігінің жанындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссия отырысының 2016 жылғы 29 шілдедегі № 5 хаттамасы негізінде және Ертіс ауданы Ұзынсу ауылдық округі Ұзынсу ауылы аумағында қараталақ ауруы ошағын оқшаулауға байланысты, Ертіс ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қараталақ ауруының ошағын оқшаулау бойынша іс-шаралардың аяқталуына байланысты, аудандық азаматтық қорғау жүйесі күнделікті жұмыс тәртібіне ауыстырылсын.
2. Ертіс ауданы әкімінің 2016 жылғы 12 шілдедегі "Ертіс ауданы Ұзынсу ауылдық округі Ұзынсу ауылы аумағында табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 8 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 13 шілдеде № 5165 болып тіркелген, 2016 жылғы 16 шілдеде аудандық № 28 "Иртыш" және "Ертіс нұры" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Аудан әкімі В. Дубовицкий

О признании утратившим силу решения акима Иртышского района от 12 июля 2016 года № 8 "Об объявлении чрезвычайной ситуаций природного характера на территории села Узынсу Узынсуского сельского округа Иртышского района"
Решение акима Иртышского района Павлодарской области от 28 июля 2016 года № 10
В соответствии со статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании протокола заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций при акимате Иртышского района Павлодарской области от 29 июля 2016 года № 5 и в связи с локализацией очага заболевания сибирской язвы на территории села Узынсу Узынсуского сельского округа Иртышского района, аким Иртышского района РЕШИЛ:
1. В связи с завершением мероприятии по локализации очага сибирской язвы, перевести районную систему гражданской защиты в режим повседневной деятельности.
2. Признать утратившим силу решение акима Иртышского района от 12 июля 2016 года № 8 "Об объявлении чрезвычайной ситуаций природного характера на территории села Узынсу Узынсуского сельского округа Иртышского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5165 от 13 июля 2016 года, опубликовано от 16 июля 2016 года в районных газетах "Иртыш" и "Ертіс нұры" № 28).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким района В. Дубовицкий