Аудан әкімдігінің бұрын қабылданған 2016 жылғы 14 наурыздағы № 54/2 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 12 мамырдағы № 109/3 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына, сәйкес Ертіс ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Аудан әкімдігінің бұрын қабылданған 2016 жылғы 14 наурыздағы "2016 жылға Ертіс ауданы тұрғындарының нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" № 54/2 қаулысының (2016 жылғы 24 наурыздағы Павлодар облысы Әділет департаментінде нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 5007 болып тіркелген, 2016 жылғы 2 сәуірдегі № 13 "Ертіс Нұры" және 2016 жылғы 2 сәуірдегі № 13 "Иртыш" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
Аудан әкімі В. Дубовицкий

О признании утратившим силу ранее принятого постановления акимата района № 54/2 от 14 марта 2016 года
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 12 мая 2016 года № 109/3
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Иртышского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу ранее принятое постановление акимата района от 14 марта 2016 года № 54/2 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения Иртышского района на 2016 год" (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов Департамента юстиции Павлодарской области № 5007 от 24 марта 2016 года, опубликовано в газетах "Ертіс Нұры" № 13 от 2 апреля 2016 года и "Иртыш" № 13 от 2 апреля 2016 года).
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
Аким района В. Дубовицкий