Аудан әкімдігінің бұрын қабылданған 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 132/4 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 16 мамырдағы № 117/3 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Ертіс ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ/ЕТЕДI:
1. Аудан әкімдігінің бұрын қабылданған 2014 жылғы 23 сәуірдегі "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" № 132/4 қаулысының (тіркеу тізілімінде мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерде № 3795 болып тіркелген, 2014 жылғы 17 мамырдағы № 18 "Ертіс Нұры" және 2014 жылғы 17 мамырдағы № 18 "Иртыш" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
Аудан әкімі В. Дубовицкий

О признании утратившим силу ранее принятого постановления акимата района № 132/4 от 23 апреля 2014 года
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 16 мая 2016 года № 117/3
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Иртышского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу ранее принятое постановление акимата Иртышского района от 23 апреля 2014 года № 132/4 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3795, опубликовано в газетах "Ертіс Нұры" № 18 от 17 мая 2014 года и "Иртыш" № 18 от 17 мая 2014 года).
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
Аким района В. Дубовицкий