Качир ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 4 шілдедегі "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 219/7 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 26 сәуірдегі № 109/4 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50-бабына сәйкес Качир ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Качир ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 4 шілдедегі "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 219/7 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3872 болып тіркелген, 2014 жылғы 26 шілдедегі № 29 "Тереңкөл тынысы", "Заря" газеттерінде жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Р.М. Габидулинге жүктелсін.
Аудан әкімі Ж. Шұғаев

О признании утратившим силу постановления акимата Качирского района от 4 июля 2014 года № 219/7 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата Качирского района Павлодарской области от 26 апреля 2016 года № 109/4
В соответствии со статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Качирского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Качирского района от 4 июля 2014 года № 219/7 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3872, опубликованное в газетах "Тереңкөл тынысы", "Заря" № 29 от 26 июля 2014 года).
2. Контроль за выполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима района Габидулина Р.М.
Аким района Ж. Шугаев