Успен аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 тамыздағы (V сайланған ХLVIII кезектен тыс сессиясы) "Успен аудандық мәслихаты аппараты "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 269/48 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 290/53 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 43-1-бабына сәйкес Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 тамыздағы (V сайланған ХLVIII кезектен тыс сессиясы) "Успен аудандық мәслихаты аппараты "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 269/48 шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4684 болып тіркелген, 2015 жылғы 12 қыркүйектегі № 36 "Аймақ ажары", 2015 жылғы 12 қыркүйектегі № 36 "Огни села" газеттерінде жарияланған).
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Р. Ахметжанова
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Бечелова

О признании утратившим силу решения (XLVIII внеочередная сессия, V созыв) Успенского районного маслихата от 10 августа 2015 года № 269/48 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата маслихата Успенского района"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 18 января 2016 года № 290/53. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение (XLVIII внеочередная сессия, V созыв) Успенского районного маслихата от 10 августа 2015 года № 269/48 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата маслихата Успенского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4684, опубликованное в газетах "Аймақ ажары" от 12 сентября 2015 года № 36, "Огни села" от 12 сентября 2015 года № 36).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии Р. Ахметжанова
Секретарь районного маслихата Р. Бечелова