Лозов ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 25 наурыздағы "Лозов ауылдық округі Екатеринослав ауылы аумағында шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режим белгілеу туралы" №1 шешімнің күшін жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Успен ауданы Лозов ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 12 шілдедегі № 2 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес және Успен ауданының мемлекеттік ветеринарлық–санитарлық бас инспекторының 2016 жылғы 07 шілдедегі № 2-19/325 ұсынысы негізінде ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Лозов ауылдық округі Екатеринослав ауылы аумағында ет қоректілердің құтыруына қарсы кешенді ветеринарлық шаралардың жүргізілуіне байланысты шектеу іс-шаралары алынып тасталсын.
2. Лозов ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 25 наурыздағы № 1 "Лозов ауылдық округі Екатеринослав ауылы аумағында шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режим белгілеу туралы" шешімнің (Павлодар облысының Әділет Департаментінде 2016 жылдың 14 сәуірінде № 5070 тіркелген, 2016 жылдың 23 сәуірінде аудандық "Аймақ ажары" газетінің № 16 жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Лозов ауылдық
округінің әкімі Б. Баймолдинов

О признании утратившим силу решения акима Лозовского сельского округа от 25 марта 2016 года № 1 "Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий на территории села Екатеринославка Лозовского сельского округа"
Решение акима Лозовского сельского округа Успенского района Павлодарской области от 12 июля 2016 года № 2
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Успенского района от 7 июля 2016 года № 2-19/325 принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории села Екатеринославка Лозовского сельского округа в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бешенства плотоядных.
2. Признать утратившим силу решение акима Лозовского сельского округа № 1 от 25 марта 2016 года "Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий на территории села Екатеринославка Лозовского сельского округа" (зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области за № 5070 от 14 апреля 2016 года, опубликовано 23 апреля 2016 года в районной газете "Огни села" № 16).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким Лозовского
сельского округа Б. Баймулдинов