Шарбақты әкімдігінің кейбір қаулыларын күші жойылған деп тану туралы
Павлодар облысы Шарбақты ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 23 маусымдағы № 202/4 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларын күші жойылған деп танылсын:
1) 2015 жылғы 28 шілдедегі "Шарбақты ауданы әкімдігінің регламентін бекіту туралы" № 212/7 қаулысы (2015 жылғы 6 тамыздағы "Маралды" және "Трибуна" № 34 газеттерінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 4 қыркүйекте № 4685 тіркелген);
2) 2016 жылғы 4 сәуірдегі "Шарбақты ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 89/2 қаулысы (2016 жылғы 21 сәуірде "Маралды" және "Трибуна" № 16 газеттерінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 15 сәуірде № 5075 тіркелген).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысының міндетін атқарушыға жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Р. Неғманова

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Щербактинского района
Постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области от 23 июня 2016 года № 202/4
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Щербактинского района:
1) от 28 июля 2015 года № 212/7 "Об утверждении регламента акимата Щербактинского района" (опубликовано 6 августа 2015 года в районных газетах "Маралды" и "Трибуна" за № 34, зарегистрированое в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 04 сентября 2015 года № 4685);
2) от 4 апреля 2016 года № 89/2 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел экономики и бюджетного планирования Щербактинского района" (опубликовано 21 апреля 2016 года в районных газетах "Маралды" и "Трибуна" за № 16, зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 апреля 2016 года № 5075).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Исполняющая обязанности
акима района Р. Негманова