Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 113 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "2016 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарын анықтау және нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізімін белгілеу туралы" 2015 жылғы 09 желтоқсандағы № 282 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 3526 тіркелген, 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 2 "Колос" газетінде, 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 2 "Аққайың" газетінде жарияланған);
2) "2016 жылы Аққайың ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" 2015 жылғы 02 желтоқсандағы № 275 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылғы 08 қаңтардағы № 3533 тіркелген, 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 2 "Колос" газетінде, 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 2 "Аққайың" газетінде жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімі аппаратының басшысы М.Т. Дүйсембаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Д. Байтөлешов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 3 мая 2016 года № 113
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Аккайынского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующих постановлений акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области:
1) от 09 декабря 2015 года № 282 "Об определении целевых групп населения и установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории Аккайынского района Северо-Казахстанской области на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2015 года № 3526, опубликовано в № 2 от 14 января 2016 года районной газет "Колос", в № 2 от 14 января 2016 года районной газет "Аққайың");
2) от 02 декабря 2015 года № 275 "Об организации общественных работ в Аккайынском районе в 2016 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 08 января 2016 года № 3533, опубликовано в № 2 от 14 января 2016 года районной газет "Колос", в № 02 от 14 января 2016 года районной газет "Аққайың").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области Дюсембаеву М.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Акима района Д. Байтулешов