Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 07 желтоқсандағы № 413 "2016 жылы Айыртау ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысының күші жойылғанын тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 мамырдағы N 165 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 27-бабына, 49-бабының 1-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 07 желтоқсандағы № 413 "2016 жылы Айыртау ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысының күші жойылғаны танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 08 қантарда № 3532 болып тіркелген, 2016 жылдың 21 қаңтарында "Айыртау таңы", "Айыртауские зори" аудандық газеттерінде жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің орынбасары М.Т. Науановаға жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Тастеміров

О признании утратившим силу постановления акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 07 декабря 2015 года № 413 "Об организации общественных работ в Айыртауском районе в 2016 году"
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 11 мая 2016 года N 165
В соответствии со статьей 27, пунктом 1 статьи 49 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Айыртауского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 07 декабря 2015 года № 413 "Об организации общественных работ в Айыртауском районе в 2016 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3532 от 08 января 2016 года, опубликовано 21 января 2016 года в районных газетах "Айыртау таңы", "Айыртауские зори").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области Науанову М.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района А. Тастемиров