Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің 2016 жылғы 12 ақпандағы № 9 "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы " шешімінің күші жойылғанын тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 22 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 27 бабына, 49 бабының 1-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің 2016 жылғы 12 ақпандағы № 9 "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылғаны танылсын. (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 26 ақпанда № 3639 болып тіркелген, 2016 жылдың 10 наурызында №10 "Айыртау таңы" және 2016 жылдың 10 наурызында № 10 "Айыртауские зори" газеттерінде жарияланған).
2. Осы шешімінің орындалуын бақылау Айыртау ауданы әкімі аппаратының басшысы Ә.Ә.Ғаббасовқа жүктелсін.
3. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Тастеміров

О признании утратившим силу решения акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 12 февраля 2016 года № 9 "Об объявлении на территории Айыртауского района Северо-Казахстанской области чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 11 апреля 2016 года № 22
В соответствии со статьей 27, пунктом 1 статьи 49 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Айыртауского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 12 февраля 2016 года № 9 "Об объявлении на территории Айыртауского района Северо-Казахстанской области чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" (зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов за № 3639 от 26 февраля 2016 года, опубликовано в газетах "Айыртау таңы" № 10 от 10 марта 2016 года, "Айыртауские зори" № 10 от 10 марта 2016 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Айыртауского района Габбасова А.А.
3. Настоящее решения вводится в действие со дня подписания.
Аким района А. Тастемиров