"Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімінің 2016 жылғы 8 сәуірдегі № 6 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық әкімінің 2016 жылғы 12 мамырдағы № 09 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46 бабы 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімінің 2016 жылғы 8 сәуірдегі № 6 шешімінің (2016 жылғы 8 сәуірдегі № 3699 нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2015 жылғы 15 сәуірдегі № 18 (636) "Қызылжар" газетінде, 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 18 (5573) "Маяк" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Қызылжар ауданының әкімі Б. Жұмабеков

О признании утратившим силу решения акима Кызылжарского района Северо–Казахстанской области от 8 апреля 2016 года № 6 "Об объявлении на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 12 мая 2016 года № 09
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года аким Кызылжарского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 8 апреля 2016 года № 6 "Об объявлении на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 8 апреля 2016 года № 3699, опубликовано в газетах "Қызылжар" № 18 (636) от 15 апреля 2016 года, "Маяк" № 18 (5573) от 15 апреля 2016 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылжарского района Б. Жумабеков