Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларын күшін жойған деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 12 мамырдағы № 120 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің кейбір қаулылары күшін жойған деп танылсын:
"Мамлют ауданы бойынша мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" 2011 жылғы 16 мамырдағы №203 Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің қаулысы, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2011 жылғы 15 маусымда № 13-10-138 болып тіркелген, "Солтүстік жұлдызы" 2011 жылы 18 маусымда № 27 және "Знамя труда" 2011 жылы 18 маусымда № 27 аудандық газеттерде жарияланған;
"2016 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" 2015 жылғы 18 желтоқсандағы №407 Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің қаулысы, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2016 жылы 20 қаңтарда №3571 болып тіркелген, "Солтүстік жұлдызы" 2016 жылы 29 қаңтарда № 5 және "Знамя труда" 2016 жылы 29 қаңтарда № 5 аудандық газеттерде жарияланған.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімінің орынбасары А.К. Рамазановаға жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Бекшенов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 12 мая 2016 года N 120
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Мамлютского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторых постановлений акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области:
постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 16 мая 2011 года №203 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов по Мамлютскому району", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-10-138 от 15 июня 2011 года, опубликовано в районных газетах от 18 июня 2011 года "Солтүстік жұлдызы" №27 и от 18 июня 2011 года "Знамя труда" №27;
постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 18 декабря 2015 года №407 "Об организации общественных работ в Мамлютском районе Северо-Казахстанской области в 2016 году", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3571 от 20 января 2016 года, опубликовано в районных газетах от 29 января 2016 года "Солтүстік жұлдызы" №5 и от 29 января 2016 года "Знамя труда" №5.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области Рамазанову А.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Е. Бекшенов