Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 ақпандағы № 44 "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласында мамандары лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 24 ақпандағы № 55 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 ақпандағы № 44 "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласында мамандары лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 28 наурызда № 2619 тіркелген, 2014 жылдың 18 сәуірінде "Нива", "Көтерілген тың" аудандық газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп тану.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Тимирязев ауданы әкімінің аппарат басшысы А. С. Жүсіповке жүктелсін.
Аудан әкімі Е. Базарханов

О признании утратившим силу постановления акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 28 февраля 2014 года № 44 "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности"
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 24 февраля 2016 года № 55
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Тимирязевского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 28 февраля 2014 года № 44 "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 марта 2014 года за № 2619, опубликовано 18 апреля 2014 года в районных газетах "Көтерілген тың", "Нива").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Тимирязевского района Жусупова А. С.
Аким района Е. Базарханов