"Шал ақын ауданы Солтүстік Қазақстан облысының аумағында табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" 2016 жылғы 12 ақпандағы № 4 Шал ақын ауданы әкімінің шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімінің 2016 жылғы 5 сәуірдегі N 9 шешімі
"Нормативті құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңынің 43-1 бабының 1-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. "Шал ақын ауданы Солтүстік Қазақстан облысының аумағында табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" 2016 жылғы 12 ақпандағы № 4 Шал ақын ауданы әкімінің шешімінің күші жойылды деп танылсын. Солтүстік Қазақстан облысының әділет Департаментінде 2016 жылғы 18 ақпанда N 3626 болып тіркелді.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е.Сағдиев

О признании утратившим силу решения акима района Шал акына № 4 от 12 февраля 2016 года "Об объявлении на территории района Шал акына Северо-Казахстанской области чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима района Шал акына Северо-Казахстанской области от 5 апреля 2016 года N 9
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", аким района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима района Шал акына № 4 от 12 февраля 2016 года "Об объявлении на территории района Шал акына Северо-Казахстанской области чрезвычайной ситуации природного характера". Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 18 февраля 2016 года N 3626.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Аким района Е.Сагдиев