Жылыой ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қазандағы № 455 ‘‘Жылыой ауданы тұрғын үй инспекциясы бөлімі’’ мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысының күшін жою туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 23 маусымдағы № 245 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37-баптарына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 2016 жылғы 6 сәуірдегі 27-бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жылыой ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қазандағы № 455 "‘‘Жылыой ауданы тұрғын инспекциясы бөлімі’’ мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3356 болып енгізілген, "Кең Жылой" аудандық газетінде 2015 жылдың 3 желтоқсандағы № 48 санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Ә. Шәкіровке жүктелсін.
Аудан әкімі М. Ізбасов

О признании утратившим силу постановления акимата Жылыойского района от 23 октября 2015 года № 455 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел жилищной инспекции Жылыойского района"
Постановление акимата Жылыойского района Атырауской области от 23 июня 2016 года № 245
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном уравлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, статьей 27 Закона Республикик Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жылыойского района от 23 октября 2015 года № 455 "‘‘Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел жилищной инспекции Жылыойского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3356 , опубликованное в районной газете "Кен Жылой" № 48 от 3 декабря 2015 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Шакирова А.
Аким района М. Ізбасов