"Исатай ауданы бойынша нысаналы топтарға жататын адамдардың бұған қосымша тізбесін белгілеу туралы" аудан әкімдігінің 2014 жылғы 09 сәуірдегі № 69 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 70 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабын басшылыққа алып аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Исатай ауданы бойынша нысаналы топтарға жататын адамдардың бұған қосымша тізбесін белгілеу туралы" аудан әкімдігінің 2014 жылғы 09 сәуірдегі № 69 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2905 тіркелген, 2014 жылғы 15 мамырда "Нарын таңы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Р. Өтеғалиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Аудан әкімі Т. Сұлтанбеков

О признании утратившим силу постановления акимата района от 09 апреля 2014 года № 69 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения по Исатайскому району"
Постановление Исатайского районного акимата Атырауской области от 15 апреля 2016 года № 70
Руководствуясь статьей 21-1 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление акимата района от 09 апреля 2014 года № 69 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения по Исатайскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2905, опубликованное 15 мая 2014 года в газете "Нарын таны").
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района М.Р. Утегалиева.
Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Аким района Т. Султанбеков