"Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Нарын ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 6 мамырдағы № 6 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Исатай ауданы Нарын ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 18 тамыздағы № 10 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасындағы 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27–бабын басшылыққа алып, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Исатай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2016 жылғы 12 тамыздағы № 01-06-13/12 ұсынысы негізінде, Нарын ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Нарын ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 6 мамырдағы № 6 "шектеу іс – шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 3526 тіркелген, 2016 жылғы 2 маусымда "Нарын таңы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Ауылдық округінің әкімі: Р. Такенов

О признании утратившим силу решение акима Нарынского сельского округа от 6 мая 2016 года № 6 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Нарынского сельского округа Исатайского района Атырауской области от 18 августа 2016 года № 10
Руководствуясь статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года, на основании представления руководителя государственного учреждения "Исатайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 12 августа 2016 года № 01-06-13/12, аким Нарынского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Нарынского сельского округа от 6 мая 2016 года № 6 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3626, опубликованное 2 июня 2016 года в газете "Нарын таны")
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания и подлежит официальному опубликованию
Аким Нарынского сельского округа Р. Такенов