Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 13-VІ "Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 257-V "Алушылардың жекелеген санаттары үшін әлеуметтік көмек көрсету еселігін және әлеуметтік көмек мөлшерін, атаулы күндер мен мереке күндерінің тізбесін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің күшін жою туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 13 шілдедегі № 53-VI шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 13-VІ "Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 257-V "Алушылардың жекелеген санаттары үшін әлеуметтік көмек көрсету еселігін және әлеуметтік көмек мөлшерін, атаулы күндер мен мереке күндерінің тізбесін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3509 санымен тіркелген, 2016 жылғы 2 маусымда аудандық "Серпер" үнжариясында жарияланған) шешімінің күші жойылсын.
Аудандық мәслихаттың
V сессиясының төрағасы
Б. Кенжебаев
Аудандық
мәслихат хатшысы
Б. Жүгінісов

О признании утратившим силу решение районного маслихата от 25 апреля 2016 года № 13-VІ "О внесении изменений в решение районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 257-V "Об установлении перечня памятных дат и праздничных дней, кратности оказания социальной помощи и установление размера социальной помощи для отдельно взятой категории получателей"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 13 июля 2016 года № 53-VI
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решение районного маслихата от 25 апреля 2016 года № 13-VІ "О внесении изменений в решение районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 257-V "Об установлении перечня памятных дат и праздничных дней, кратности оказания социальной помощи и установление размера социальной помощи для отдельно взятой категории получателей" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3509, опубликовано 2 июня 2016 года в районной газете "Серпер").
ПредседательV сессии
районного маслихата
Б. Кенжебаев
Секретарь
районного маслихата
Б. Жугинисов