"Кентау қаласының әкімі аппараты және жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Кентау қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 5 мамырдағы № 128 қаулысының күшін жою туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 20 қаулысы
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8 тармағына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабының 2 тармағына және «Мемлекеттік қызмет өткерудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 152 Жарлығына сәйкес, Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кентау қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 5 мамырдағы «Кентау қаласының әкімі аппараты және жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың «Б» корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы» № 128 қаулысының (Нормативтiк құқықтық актілердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 3195 тiркелген, 2015 жылғы 13 маусымдағы «Кентау шұғыласы» «Кентау» газетiнде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Кентау қаласы әкімі аппаратының басшысы Б.Алимбетовке жүктелсін.
Кентау қаласының
әкімі                                      Ә.Мақұлбаев

О признании утратившим силу постановления акимата города Кентау от 5 мая 2015 года за № 128 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета и административных государственных служащих аппарата акима города Кентау корпуса "Б""
Постановление акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 27 января 2016 года № 20
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» и Указом Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 152 «О некоторых вопросах прохождения государственной службы», акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Кентау от 5 мая 2015 года № 128 «Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета и административных государственных служащих аппарата акима города Кентау корпуса «Б»» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3195, опубликовано 13 июня 2015 года в газете «Кентау», «Кентау шұғыласы»).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Кентау Б. Алимбетова.
Аким города Кентау                         А.Макулбаев