Кентау қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 28 маусымдағы № 22 шешiмi
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабының 5-тармағына және Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасының 08.06.2016 жылғы № 2-26-3/3957 және 06.06.2016 жылғы № 2-26-3/3850 хаттарына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Кентау қалалық мәслихатының қосымшада көрсетілген шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
Қалалық мәслихатының
сессия төрағасы С. Абдрахманов
Қалалық мәслихатының хатшысы Т. Балабиев
Кентау қалалық мәслихатының
2016 жылғы 28 маусымдағы
№ 22 шешіміне қосымша
Кентау қалалық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1) "Кентау қалалық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Кентау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 25 ақпандағы № 150 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2585 тіркелген, 2014 жылдың 12 сәуірдегі № 15 "Кентау Шұғыласы" газетiнде жарияланған);
2) ""Кентау қалалық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Кентау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 25 ақпандағы № 150 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Кентау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 227 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3140 тіркелген, 2015 жылдың 16 мамырдағы № 20 "Кентау Шұғыласы" газетiнде жарияланған);
3) "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" Кентау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 қыркүйектегі № 120 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2383 тіркелген, 2013 жылдың 26 қазандағы № 43 "Кентау Шұғыласы" газетiнде жарияланған);
4) "Кентау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 қыркүйектегі № 120 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы" Кентау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 156 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2614 тіркелген, 2014 жылдың 26 сәуірдегі № 17 "Кентау Шұғыласы" газетiнде жарияланған);
5) "Кентау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 қыркүйектегі № 120 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Кентау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 28 қаңтардағы № 218 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3011 тіркелген, 2015 жылдың 14 ақпандағы № 7 "Кентау Шұғыласы" газетiнде жарияланған).

О признании утративших силу некоторых решений Кентауского городского маслихата
Решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 28 июня 2016 года № 22
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и письмам управления юстиции по Южно-Казахстанской области № 2-26-3/3957 08.06.2016 года и № 2-26-3/3850 06.06.2016 года, Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решения Кентауского городского маслихата согласно приложению.
Председатель сессии
городского маслихата С. Абдрахманов
Секретарь городского маслихата Т. Балабиев
Приложение к решению
Кентауского городского маслихата
от 28 июня 2016 года № 22
Список решении Кентауского городского маслихата признанных утратившими силы
1) Решение Кентауского городского маслихата от 25 февраля 2014 года № 150 "Об утверждении регламента Кентауского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2585, опубликовано в газете "Кентау" от 12 апреля 2014 года № 15);
2) Решение Кентауского городского маслихата от 27 марта 2015 года № 227 "О внесении изменения в решение Кентауского городского маслихата от 25 февраля 2014 года № 150 "Об утверждении регламента Кентауского городского маслихата"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3140, опубликовано в газете "Кентау" от 16 мая 2015 года № 20);
3) Решение Кентауского городского маслихата от 24 сентября 2013 года № 120 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2383, опубликовано в газете "Кентау" от 26 октября 2013 года № 43);
4) Решение Кентауского городского маслихата от 27 марта 2014 года № 156 "О внесении дополнения в решение Кентауского городского маслихата от 24 сентября 2013 года № 120 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2614, опубликовано в газете "Кентау" от 26 апреля 2014 года № 17);
5) Решение Кентауского городского маслихата от 28 января 2015 года № 218 "О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 24 сентября 2013 года № 120 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3011, опубликовано в газете "Кентау" от 14 февраля 2015 года № 7);