"Кентау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" Кентау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 30 наурыздағы № 13 шешімінің күшін жою туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 48 шешiмi
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабының 5-тармағына, Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасының 2016 жылғы 11 мамырдағы № 2-26-3/3155 және 2016 жылғы 06 қыркүйектегі № 2-26-3/5969 ұсыныс хатына сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"Кентау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" Кентау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 30 наурыздағы № 13 шешімінің күші жойылсын (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 22 сәуірде № 3721 болып тіркелген, 2016 жылы 30 сәуірде № 17 "Кентау Шұғыласы" газетінде жарияланған).
Қалалық мәслихатының
сессия төрағасы К. Сырлыбаев
Қалалық мәслихатының хатшысы Т. Балабиев

О признании утратившим силу решение Кентауского маслихата от 30 марта 2016 года № 13 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию твердых бытовых отходов по городу Кентау"
Решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 29 сентября 2016 года № 48
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", письмами управления юстиции по Южно-Казахстанской области № 2-26-3/3155 от 11 мая 2016 года и № 2-26-3/5969 от 06 сентября 2016 года, Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решение Кентауского городского маслихата от 30 марта 2016 года № 13 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию твердых бытовых отходов по городу Кентау" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 апреля 2016 года за № 3721, опубликованный в газете "Кентау" от 30 апреля 2016 за № 17).
Председатель сессии
городского маслихата К.Сырлыбаев
Секретарь городского
маслихата Т. Балабиев