Қазығұрт ауданы әкімдігінің кейбір нормативтік құқықтық қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 17 мамырдағы № 39 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Қазығұрт ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазығұрт ауданы әкімдігінің кейбір нормативтік құқықтық қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Тұрсынқұловқа жүктелсін.
Аудан әкімі Т.Т.Телғараев
Қазығұрт ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 17 мамарыдағы
№ 39 қаулысына қосымша
Қазығұрт ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір нормативтік құқықтық қаулыларының тізбесі
1. Қазығұрт ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 1 тамыздағы № 314 "Қазығұрт аудандық экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2797 болып тіркелген, "Қазығұрт тынысы" газетінде 2014 жылы 12 қыркүйекте жарияланған);
2. Қазығұрт ауданы әкімідігінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 587 "Ауыл, ауылдық округ әкімі аппараттарының ережелерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2998 болып тіркелген, "Қазығұрт тынысы" газетінде 2015 жылы 13 ақпанда, 20 ақпанда, 27 ақпанда, 3 наурызда жарияланған);
3. Қазығұрт ауданы әкімідігінің 2015 жылғы 20 қаңтардағы № 5 "Қазығұрт аудандық ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3053 болып тіркелген, "Қазығұрт тынысы" газетінде 2015 жылы 3 наурызда, 20 наурызда жарияланған);
4. Қазығұрт ауданы әкімідігінің 2015 жылғы 2 ақпандағы № 13 "Қазығұрт аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3026 болып тіркелген, "Қазығұрт тынысы" газетінде 2015 жылы 3 наурызда, 20 наурызда жарияланған);
5. Қазығұрт ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 шілдедегі № 249 "Ауыл, ауылдық округ әкімі аппараттарының ережелерін бекіту туралы" Қазығұрт ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 587 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3316 болып тіркелген, "Қазығұрт тынысы" газетінде 2015 жылы 21 тамызда жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых нормативных правовых постановлений акимата Казыгуртского района
Постановление акимата Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 17 мая 2016 года № 39
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Казыгуртского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые нормативные правовые постановления акимата Казыгуртского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие с момента подписания.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С.А.Турсынкулова.
Аким района Т.Т.Телгараев
Приложение
к постановлению акимата
Казыгуртского района
от 17 мая 2016 года № 39
Перечень утративших силу некоторых нормативных правовых постановлений акимата
Казыгуртского района
1. Постановление акимата Казыгуртского района от 1 августа 2014 года № 314 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел экономики и финансов Казыгуртского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2797, опубликовано в газете "Қазығұрт тынысы" 12 cентября 2014 года);
2. Постановление акимата Казыгуртского района от 31 декабря 2014 года № 587 "О внесении изменений в постановление акимата Казыгуртского района от 31 декабря 2014 года № 587 "Об утверждении положении аппаратов акима села, сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2998, опубликовано в газете "Қазығұрт тынысы" 13 февраля, 20 февраля, 27 февраля, 3 марта 2015 года);
3. Постановление акимата Казыгуртского района от 20 января 2015 года № 5 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Казыгуртский районный отдел ветеринарии"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3053, опубликовано в газете "Қазығұрт тынысы" 3 марта, 20 марта 2015 года);
4. Постановление акимата Казыгуртского района от 2 февраля 2015 года № 13 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Казыгуртский районный отдел занятости и социальных программ"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3026, опубликовано в газете "Қазығұрт тынысы" 3 марта, 20 марта 2015 года);
5. Постановление акимата Казыгуртского района от 11 декабря 2015 года № 396 "О внесении изменений в постановление акимата Казыгуртского района от 31 декабря 2014 года № 587 "Об утверждении положении аппаратов акима села, сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3316, опубликовано в газете "Қазығұрт тынысы" 21 августа 2015 года);

6. Қазығұрт ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 28 "Ауыл, ауылдық округ әкімі аппараттарының ережелерін бекіту туралы" Қазығұрт ауданы әкімдігінің2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 587 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3582 болып тіркелген, "Қазығұрт тынысы" газетінде 2016 жылы 24 ақпанда жарияланған).

6. Постановление акимата Казыгуртского района от 26 января 2016 года № 28 "О внесении дополнений в постановление акимата Казыгуртского района от 31 декабря 2014 года № 587"Об утверждении положении аппаратов акима села, сельского округа"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3582, опубликовано в газете "Қазығұрт тынысы" 24 февраля 2016 года).