Ордабасы аудандық мәслихатының кейбір нормативтік құқықтық шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы.
Оңтүстiк Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 4/9 шешiмi
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына және Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасының 06.06.2016 жылғы № 2-26-3/3881 хатына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшаларына сәйкес Ордабасы аудандық мәслихатының кейбір нормативтік құқықтық шешімдерің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы
С.Алтыбаев
Аудандық
мәслихат хатшысы
Б.Садвахасов
Ордабасы аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 22 маусымдағы
№ 4/9 шешіміне қосымша
Ордабасы аудандық мәслихатының нормативтік құқықтық шешімдерінің тізбесі
1. "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" Ордабасы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 қыркүйектегі № 21/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2385 нөмірмен тіркелген, 2013 жылғы 2 қарашадағы "Ордабасы оттары" газетінің № 44 нөмінде жарияланған).
2. Ордабасы аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 31-наурыздағы № 30/15 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" Ордабасы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 қыркүйектегі № 21/3 шешіміне толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылы 14-сәуірдегі № 2604 болып тіркелген, 2014 жылғы 26 сәуірдегі "Ордабасы оттары" газетінің № 19 нөмірінде жарияланған).
3. Ордабасы аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 16-ақпандағы № 41/1 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" Ордабасы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 қыркүйектегі № 21/3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 24-ақпандағы № 3051 болып тіркелген, 2015 жылғы 28 ақпандағы "Ордабасы оттары" газетінің № 12 нөмірінде жарияланған).
4. Ордабасы аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 27-қазандағы № 46/4 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" Ордабасы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 қыркүйектегі № 21/3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 13-қарашадағы № 3427 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 қарашадағы "Ордабасы оттары" газетінің № 50 нөмірінде жарияланған).

О признании утратившим силу некоторых решении Ордабасинского районного маслихата
Решение Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 22 июня 2016 года № 4/9
В соответствии статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и письма управления Юстиции Южно Казахстанской области № 2-2-26-3/3881 от 06.06.2016 года, Ордабасинскии районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторые решения Ордабасинского районного маслихата указанных в приложении к решению.
2. Настоящее решения вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата:
С.Алтыбаев
Секретарь
районного маслихата
Б.Садвахасов
Приложение к решению
Ордабасинского районного
маслихата № 4/9
от 22 июня 2016 года
Список нормативно правовых решении Ордабасинского районного маслихата признать утратившим силу
1. Решение районного маслихата от 25 сентября 2013 года № 21/3 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 октября 2013 года за № 2385, опубликовано 2 ноября 2013 года в газете "Ордабасы оттары" за № 44).
2. Решение районного маслихата от 31 марта 2014 года № 30/15 "О внесении изменений и дополнений в решение Ордабасинского районного маслихата от 25 сентября 2013 года № 21/3 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 апреля 2013 года за № 2604, опубликовано 26 апреля 2014 года в газете "Ордабасы оттары" за № 19).
3. Решение районного маслихата от 16 февраля 2015 года № 41/1 "О внесении изменений и дополнений в решение Ордабасинского районного маслихата от 25 сентября 2013 года № 21/3 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 24 февраля 2015 года за № 3051, опубликовано 28 февраля 2015 года в газете "Ордабасы оттары" за № 12).
4. Решение районного маслихата от 27 октября 2015 года № 46/4 "О внесении изменений и дополнений в решение Ордабасинского районного маслихата от 25 сентября 2013 года № 21/3 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 ноября 2015 года за № 3427, опубликовано 20 ноября 2015 года в газете "Ордабасы оттары" за № 50).

5. "Ордабасы аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Ордабасы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 30/11 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылы 22-сәуірдегі № 2616 нөмірмен тіркелген, 2014 жылғы 1 мамырдағы "Ордабасы оттары" газетінің № 20 нөмірінде жарияланған).
6. Ордабасы аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 26-наурыздағы № 42/10 "Ордабасы аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Ордабасы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 30/11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 14-сәуірдегі № 3123 нөмірмен тіркелген, 2015 жылғы 25 сәуірдегі "Ордабасы оттары" газетінің № 19 нөмірінде жарияланған).
7. "Ордабасы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Ордабасы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № 45/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 20 қазандағы № 3370 нөмірмен тіркелген, 2015 жылғы 7-қарашадағы "Ордабасы оттары" газетінің № 47 нөмірінде жарияланған).

5. Решение районного маслихата от 31 марта 2014 года № 30/11 "Об утверждении регламента Ордабасинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 апреля 2014 года за № 2616, опубликовано 1 мая 2015 года в газете "Ордабасы оттары" за № 50).
6. Решение районного маслихата от 26 марта 2015 года № 42/10 "О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 31 марта 2014 года № 30/11 "Об утверждении регламента Ордабасинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 апреля 2015 года за № 3123, опубликовано 25 апреля 2015 года в газете "Ордабасы оттары" за № 19).
7. Решение районного маслихата от 22 сентября 2015 года № 45/5 "Об утверждении положения государственного учреждения "Аппарат Ордабасинского районного маслихата"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 октября 2015 года за № 3370, опубликовано 7 ноября 2015 года в газете "Ордабасы оттары" за № 47).