"Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" Ордабасы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 қарашадағы № 47/1 шешімінің күшін жою туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 51/4 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына және Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасының 19.01.2016 жылғы № 2-26-3/477 хатына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ордабасы аудандық мәслихатың 2015 жылғы 24-қарашадағы Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" № 47/1 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде 2015 жылы 4 желтоқсандағы № 3447 болып тіркелген 2015 жылғы 26 желтоқсандағы "Ордабасы оттары" газетінің № 52 нөмерінде жаряланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын қадағалауды аудандық мәслихат аппаратының басшысы М.Ақмұратовқа жүктелсін.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс LI сессиясының төрағасы C.Абжалов
Аудандық мәслихат хатшысы Б.Садвахасов

О признании утратившим силу решение Ордабасинского районного маслихата от 24 ноября 2015 года 47/1 "О повышении ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения"
Решение Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 20 января 2016 года № 51/4
В соответствии с статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и письму управления юстиции по Южно-Казахстанской области № 2-26-3/477 от 19.01.2016 года, Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утравтившим силу решение Ордабасинского районного маслихата от 24 ноября 2015 года № 47/1 "О повышении ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормотивных правовых актов 4 декабря 2015 года за № 3447, опубликовано 26 декабря 2015 года в газете "Ордабасы оттары" за № 52).
2. Контрол за исполнением решения возложить на руководителя аппарата Ордабасинского районного маслихата М.Акмуратова.
Председатель сессии
районного маслихата С.Абжалов
Секретарь районного маслихата Б.Садвахасов