Отырар ауданы әкімдігінің кейбір нормативтік құқықтық қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 17 мамырдағы № 173 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8-тармағына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Отырар ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Отырар ауданы әкімдігінің кейбір нормативтік құқықтық қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.Әлішке жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е.Айтаханов
Отырар ауданы әкiмдiгiнiң
2016 жылғы 17 мамырдағы
№ 173 қаулысына қосымша
Отырар ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір нормативтік құқықтық
қаулылардың тізбесі
1. Отырар ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 19 қарашадағы № 502 "Жұмыс орындарының жалпы санының үш проценті мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2425 болып тіркелген "Отырар алқабы" газетінің 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 103-104 (7902) нөмірінде жарияланған) қаулысы;
2. Отырар ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 19 қарашадағы № 503 "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2426 болып тіркелген, "Отырар алқабы" газетінің 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 103-104 (7902) нөмірінде жарияланған) қаулысы;
3. Отырар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 05 ақпандағы № 130 "2016 жылы қоғамдық жұмыстарды жергілікті бюджет қаражаты есебінен ұйымдастыру және оның көлемі туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3590 болып тіркелген "Отырар алқабы" газетінің 2016 жылғы 26 ақпандағы № 8 (8019) нөмірінде жарияланған) қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых нормативных правовых постановлений акимата Отырарского района
Постановление акимата Отрарского района Южно-Казахстанской области от 17 мая 2016 года № 173
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Отырарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые нормативные правовые постановления акимата Отырарского района, согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Р.Алиша.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Аким района Е.Айтаханов
Приложение к постановлению
акимата Отырарского района
от 17 мая 2016 года № 173
Перечень некоторых нормативных правовых постановлений акимата
Отырарского района утративших силу
1. Постановление акимата Отырарского района от 19 ноября 2013 года № 502 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2425, опубликовано в газете "Отырар алқабы" 27 декабря 2013 года № 103-104 (7902);
2. Постановление акимата Отырарского района от 19 ноября 2013 года № 503 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2426, опубликовано в газете "Отырар алқабы" 27 декабря 2013 года № 103-104 (7902);
3. Постановление акимата Отырарского района от 16 февраля 2016 года № 130 "Об организации и объемах общественных работ за счет средств местного бюджета в 2016 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3590, опубликовано в газете "Отырар алқабы" 26 февраля 2016 года № 8 (8019);