Сайрам ауданы әкімдігінің 13 мамыр 2015 жылғы № 362 ""Б" корпусындағы Сайрам ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілері мен аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың және ауыл округі әкімі аппараттарының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 77 қаулысы
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 23 қаңтар 2001 жылғы Заңының 37 бабына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының Заңының 21-1 бабына, «Мемлекеттік қызмет өткерудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 152 Жарлығына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сайрам ауданы әкімдігінің 13 мамыр 2015 жылғы № 362 ««Б» корпусындағы Сайрам ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілері мен аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың және ауыл округі әкімі аппараттарының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 3213 тіркелген, 26 маусым 2015 жылы «Мәртөбе» газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Б.Тұрғынбековке жүктелсін.
Аудан әкімі                                У.Қайназаров

О признании утратившими силу постановление акимата Сайрамского района от 13 мая 2015 года № 362 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих аппарата акима Сайрамcкого района и административных государственных служащих исполнительных органов, финансируемых из районного бюджета и аппаратов акима сельских округов корпуса "Б"
Постановление акимата Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 27 января 2016 года № 77
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 21-1 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах», Указом Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 152 «О некоторых вопросах прохождения государственной службы» акимат района ПОСТАНОВИЛ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Сайрамского района от 13 мая 2015 года № 362 «Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих аппарата акима Сайрамcкого района и административных государственных служащих исполнительных органов, финансируемых из районного бюджета и аппаратов акима сельских округов корпуса «Б» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3213, опубликовано 26 июня 2015 года в газете «Пульс Сайрама»).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Тургынбекова Б.
Акима района                               В.Кайназаров