"Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" Созақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 19 наурыздағы № 241 шешімін және "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" Созақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 19 наурыздағы № 241 шешіміне өзерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Созақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № 293 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 маусымдағы № 25 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару" Заңының 7-бабының 5-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" Созақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 19 наурыздағы № 241 шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3114 тіркелген, 2015 жылы 22 сәуірде "Созақ үні" газетінде жарияланған).
2. ""Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" Созақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 19 наурыздағы № 241 шешіміне өзерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Созақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № 293 шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3365 тіркелген, 2015 жылы 28 қазанда "Созақ үні" газетінде жарияланған).
Аудандық мәслихат хатшысы Б.Байғараев

О признании утратившим силу решение Созакского районного маслихата от 19 марта 2015 года № 241 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" Созакского районного маслихата" и решение Созакского районного маслихата от 22 сентября 2015 года № 293 "О внесении изменений и доплнений в решение Созакского районного маслихата от 19 марта 2015 года № 241 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 23 июня 2016 года № 25
В соответствии с пунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Созакского районного маслихата от 19 марта 2015 года № 241 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3114, опубликовано 22 апреля 2015 года в газете "Созақ үні").
2. Признать утратившим силу решение Созакского районного маслихата от 22 сентября 2015 года № 293 "О внесении изменений и доплнений в решение Созакского районного маслихата от 19 марта 2015 года № 241 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3365, опубликовано 28 октября 2015 года в газете "Созақ үні").
Секретарь районного маслихата Б.Байғараев