""Б" корпусындағы Созақ аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Созақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 шілдедегі № 283 шешімін және ""Б" корпусындағы Созақ аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Созақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 шілдедегі № 238 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Созақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № 294 шешімінің күшін жою туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 ақпандғы № 331 шешiмi
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару" Заңының 7-бабының 5-тармағына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабының 2-тармағына сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. ""Б" корпусындағы Созақ аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Созақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 шілдедегі № 283 шешімінің күші жойылсын (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 29 шілдеде № 3295 болып тіркелген, 2015 жылы 12 тамызда "Созақ үні" газетінде жарияланған).
2. ""Б" корпусындағы Созақ аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Созақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 шілдедегі № 283 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Созақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № 294 шешімінің күші жойылсын (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 19 қазанда № 3366 болып тіркелген, 2015 жылы 28 қазандағы "Созақ үні" газетінде жарияланған).
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Р.Абдыраманов
Аудандық мәслихат
хатшысы
Б.Байғараев

О признании утратившим силу решения Созакского районного маслихата от 22 июля 2015 года № 283 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих аппарата Созакского районного маслихата корпуса "Б"" и решения Созакского районного маслихата от 22 сентября 2015 года № 294 "О внесении изменения в решение Созакского районного маслихата от 22 июля 2015 года № 283 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих аппарата Созакского районного маслихата корпуса "Б""
Решение Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 17 февраля 2016 года № 331
В соответствии с пунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Созакского районного маслихата от 22 июля 2015 года № 283 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих аппарата Созакского районного маслихата корпуса "Б"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 июля 2015 года за № 3295, опубликовано 12 августа 2015 года в газете "Созақ үні").
2. Признать утратившим силу решение Созакского районного маслихата от 22 сентября 2015 года № 294 "О внесении изменения в решение Созакского районного маслихата от 22 июля 2015 года № 283 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих аппарата Созакского районного маслихата корпуса "Б"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 19 октября 2015 года за № 3366, опубликовано 28 октября 2015 года в газете "Созақ үні").
Председатель сессии
районного маслихата
Р.Абдыраманов
Секретарь районного
маслихата
Б.Байғараев