Түлкібас аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы шешімдерінің күшін жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2016 жылғы 30 маусымдағы № 3/19-06 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабының 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Түлкібас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 27/7-05 "Түлкібас аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттің тіркеу тізілімінде 2658 нөмірмен тіркелген, "Шамшырақ" газетінде 2014 жылдың 26 мамырында жарияланған) және Түлкібас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 39/7-05 "Түлкібас аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Түлкібас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 27/7-05 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3142 нөмірмен тіркелген, 2015 жылғы 24 сәуірдегі "Шамшырақ" газетінде жарияланған) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С.Қынтаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы У.Маткеримов

О признании утратившим силу решений об утверждении регламента Тюлькубасского районного маслихата
Решение Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 30 июня 2016 года № 3/19-06
В соответствии с подпунктом 5 статья 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решений Тюлькубасского районного маслихата от 15 апреля 2014 года за № 27/7-05 "Об утверждении регламента Тюлькубасского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2658, опубликовано 26 мая 2014 года в газете "Шамшырак") и от 27 марта 2015 года за № 39/7-05 "О внесении изменения в решение Тюлькубасского районного маслихата от 15 апреля 2014 года № 27/7-05 "Об утверждении регламента Тюлькубасского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3142, опубликовано 24 апреля 2015 года в газете "Шамшырак").
Председатель сессии
районного маслихата С.Кынтаев
Секретарь районного маслихата У.Маткеримов