"Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" Түлкібас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 39/6-05 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Түлкiбас аудандық мәслихатының 2016 жылғы 3 наурыздағы № 49/4-05 шешiмi
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабының 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Түлкібас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 39/6-05 "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттің тіркеу тізілімінде 3130 нөмірмен тіркелген, "Шамшырақ" газетінде 2015 жылдың 24 сәуірінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Нұранов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
А.Сапаров

О признании утратившим силу решения Тюлькубасского районного маслихата от 27 марта 2015 года № 39/6-05 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций"
Решение Тюлькубасcкого районного маслихата Южно-Казахстанской области от 3 марта 2016 года № 49/4-05
В соответствии с подпунктом 5 статья 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решении Тюлькубасского районного маслихата от 27 марта 2015 года за № 39/6-05 "О доплолнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3130, опубликовано 24 апреля 2015 года в газете "Шамшырак").
Председатель сессии
районного маслихата
А.Нуранов
Секретарь районного
маслихата
А.Сапаров