"Шығыс Қазақстан облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 59 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 13 маусымдағы N 169 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына, 44-бабының 2-тармағына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шығыс Қазақстан облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 59 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 3904, 2015 жылғы 29 сәуірдегі № 47 (17136) "Дидар", 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 48 (19647) "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қабылданған күнінен бастап күшіне енеді және ресми жариялануға тиіс.
Шығыс Қазақстан облысының
әкімі Д. Ахметов

О признании утратившим силу постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 16 марта 2015 года № 59 "Об утверждении положения государственного учреждения "Управление финансов Восточно-Казахстанской области"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 13 июня 2016 года № 169
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27, пунктом 2 статьи 44 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "Об утверждении положения государственного учреждения "Управление финансов Восточно-Казахстанской области" от 16 марта 2015 года № 59 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3904, опубликованное в газетах "Дидар" от 29 апреля 2015 года № 47 (17136), "Рудный Алтай" от 28 апреля 2015 года № 48 (19647).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня принятия и подлежит официальному опубликованию.
Аким
Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов