"Шығыс Қазақстан облысының жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 6 ақпандағы № 26 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 22 тамыздағы № 262 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабының 8-тармағына, "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 44-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шығыс Қазақстан облысының жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 6 ақпандағы № 26 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3689 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 20 ақпандағы № 21 (17110) "Дидар", 2015 жылғы 21 ақпандағы № 21 (19618) "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және ресми жариялануға тиіс.
Шығыс Қазақстан облысының
әкімі Д. Ахметов

О признании утратившим силу постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 6 февраля 2015 года № 26 "Об утверждении положения государственного учреждения "Управление по контролю за использованием и охраной земель Восточно-Казахстанской области"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 22 августа 2016 года № 262
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 2 статьи 44 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "Об утверждении положения государственного учреждения "Управление по контролю за использованием и охраной земель Восточно-Казахстанской области" от 6 февраля 2015 года № 26 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3689, опубликованное в газетах "Дидар" от 20 февраля 2015 года № 21 (17110), "Рудный Алтай" от 21 февраля 2015 года № 21 (19618).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Аким
Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов