Курчатов қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 11 мамырда № 439 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабының 1, 2 тармақтарына, "Қазақстан Республикасы әділет Министрлігінің Шығыс Қазақстан облысы әділет Департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі басшысы А. Оразханның 2016 жылғы 20 сәуірдегі № 11-09/681 хатына сәйкес, Курчатов қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Курчатов қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Курчатов қаласы әкімінің орынбасары Е. В. Старенковаға жүктелсін.
Қала әкімі Н. Нұрғалиев
2016 жылғы "11" мамырдағы
№ 439 Курчатов қаласы
әкімдігінің қаулысына
қосымша
Күші жойылды деп танылған Курчатов қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының тізімі
1. "Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2015 жылғы 17 наурыздағы № 84 Курчатов қаласы әкімдігінің қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 06 сәуірдегі 3839 нөмірімен тіркелген, "7дней" газетінде 2015 жылдың 16 сәуірдегі № 16 (1026) жарияланған);
2. "Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2015 жылғы 17 наурыздағы № 85 Курчатов қаласы әкімдігінің қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 06 сәуірдегі 3842 нөмірімен тіркелген, "7дней" газетінде 2015 жылдың 16 сәуірдегі № 16 (1026) жарияланған);
3. "Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының ветеринария және ветеринариялық бақылау бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2015 жылғы 17 наурыздағы № 86 Курчатов қаласы әкімдігінің қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 06 сәуірдегі 3841 нөмірімен тіркелген, "7дней" газетінде 2015 жылдың 16 сәуірдегі № 16 (1026) жарияланған);
4. "Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2015 жылғы 26 наурыздағы № 96 Курчатов қаласы әкімдігінің қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 06 сәуірдегі 3840 нөмірімен тіркелген, "7дней" газетінде 2015 жылдың 16 сәуірдегі № 16 (1026) жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Курчатов
Постановление акимата города Курчатов Восточно-Казахстанской области от 11 мая 2016 года № 439
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 1, 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", письмом руководителя республиканского государственного учреждения "Департамент юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан" А. Оразхан от 20 апреля 2016 года 11-09/681, акимат города Курчатов ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Курчатов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима Е. В. Старенкову.
Аким города Н. Нургалиев
Приложение к постановлению
акимата города Курчатов
от "11" мая 2016 года № 439
Перечень некоторых постановлений акимата города Курчатов, признанных утратившими силу
1. Постановление акимата города Курчатов от 17 марта 2015 года № 84 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ города Курчатов Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3839 от 06 апреля 2015 года, опубликовано в газете "7дней" от 16 апреля 2015 года № 16(1026);
2. Постановление акимата города Курчатов от 17 марта 2015 года № 85 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел сельского хозяйства и земельных отношений города Курчатов Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3842 от 06 апреля 2015 года, опубликовано в газете "7дней" от 16 апреля 2015 года № 16 (1026);
3. Постановление акимата города Курчатов от 17 марта 2015 года № 86 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии и ветеринарного контроля города Курчатов Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3841 от 06 апреля 2015 года, опубликовано в газете "7дней" от 16 апреля 2015 года № 16 (1026);
4. Постановление акимата города Курчатов от 26 марта 2015 года № 96 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел экономики и финансов города Курчатов Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3840 от 06 апреля 2015 года, опубликовано в газете "7дней" от 16 апреля 2015 года № 16 (1026);

5. "Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының ветеринария және ветеринариялық бақылау бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2015 жылғы 17 наурыздағы № 86 Курчатов қаласы әкімдігінің қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2015 жылғы 22 сәуірдегі № 127 Курчатов қаласы әкімдігінің қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 21 мамырдағы 3952 нөмірімен тіркелген, "7дней" газетінде 2015 жылдың 04 маусымдағы № 23 (1033) жарияланған);
6. "Қазақстан Республикасы Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2015 жылғы 22 мамырдағы № 150 Курчатов қаласы әкімдігінің қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 25 маусымдағы 4009 нөмірімен тіркелген, "7дней" газетінде 2015 жылдың 02 шілдедегі № 27 (1037) жарияланған);
7. "Курчатов қаласы әкімдігінің регламентін бекіту туралы" 2015 жылғы 30 маусымдағы № 182 Курчатов қаласы әкімдігінің қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 29 шілдедегі 4066 нөмірімен тіркелген, "7дней" газетінде 2015 жылдың 08 қазандағы № 41 (1051) жарияланған);
8. "Қазақстан Республикасы Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің регламентін бекіту туралы" 2015 жылғы 10 тамыздағы № 212 Курчатов қаласы әкімдігінің қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 10 қыркүйектегі 4140 нөмірімен тіркелген, "7дней" газетінде 2015 жылдың 24 қыркүйектегі № 39 (1049) жарияланған);
9. "2016 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру туралы" 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 333 Курчатов қаласы әкімдігінің қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылдың 29 қаңтардағы 4376 нөмірімен тіркелген, "7дней" газетінде 2016 жылдың 18 ақпандағы № 7 (1070) жарияланған).

5. Постановление акимата города Курчатов от 22 апреля 2015 года № 127 "О внесении изменения в постановление акимата города Курчатов от 17 марта 2015 года № 86 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии и ветеринарного контроля города Курчатов Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3952 от 21 мая 2015 года, опубликовано в газете "7дней" от 04 июня 2015 года № 23 (1033);
6. Постановление акимата города Курчатов от 22 мая 2015 года № 150 "Об утверждении положения о государственном учреждении"Отдел образования, физической культуры и спорта города Курчатова Восточно-Казахстанской области Республики Казахстан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4009 от 25 июня 2015 года, опубликовано в газете "7дней" от 02 июля 2015 года № 27 (1037);
7. Постановление акимата города Курчатов от 30 июня 2015 года № 182 "Об утверждении регламента акимата города Курчатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4066 от 29 июля 2015 года, опубликовано в газете "7дней" от 08 октября 2015 года № 41 (1051);
8. Постановление акимата города Курчатов от 10 августа 2015 года № 212 "Об утверждении регламента государственного учреждения "Аппарат акима города Курчатова Восточно-Казахстанской области Республики Казахстан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4140 от 10 сентября 2015 года, опубликовано в газете "7дней" от 24 сентября 2015 года № 39 (1049);
9. Постановление акимата города Курчатов от 29 декабря 2015 года № 333 "Об организации и финансировании общественных работ в 2016 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4376 от 29 января 2016 года, опубликовано в газете "7дней" от 18 февраля 2016 года № 7 (1070).