Риддер қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 15 наурыздағы № 154 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1 бабы 1 тармағына, 21-1 бабына сәйкес Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Риддер қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Риддер қаласы әкімінің міндетін атқарушы Д. Дүйсембаев
2016 ж. "15" наурыздағы
№154 әкімдіктің қаулысына
қосымша
Риддер қаласы әкімдігінің кейбір күші жойылған қаулыларының тізбесі
1. "Риддер қаласының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Риддер қаласы әкімдігі 2015 жылғы 14 сәуірдегі № 419 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 14 мамырда 3945 нөмірімен тіркелді, 2015 жылғы 29 мамырда № 22 "Лениногорская правда газетінде" жарияланған);
2. "Риддер қаласының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" 2015 жылғы 12 маусымдағы № 678 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 20 шілдеде 4042 нөмірімен тіркелді, 2015 жылғы 07 тамызда №32 "Лениногорская правда газетінде" жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Риддера
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 15 марта 2016 года № 154
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 21-1, пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Риддера согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
Исполняющий обязанности акима города Риддера Д. Дюсембаев
Приложение
к постановлению акимата
от "15" марта 2016 года № 154
Перечень утративших силу постановлений акимата города Риддера
1. Постановление № 419 от 14 апреля 2015 г. "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Риддера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3945 от 14 мая 2015 года, опубликованное в газете "Лениногорская правда" от 29 мая 2015 года № 22).
2. Постановление № 678 от 12 июня 2015 г. "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных пунктах города Риддера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4042 от 20 июля 2015 года, опубликованное в газете "Лениногорская правда" от 07 августа 2015 года № 32).