Риддер қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 21 сәуірде № 313 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50 - бабы 2 - тармағына, 27 - бабына сәйкес Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес тізбе бойынша әкімдіктің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Риддер қаласының әкімі Ж. Мұратов
2016 жылғы " 21 " сәуір № 313
әкімдіктің қаулысына қосымша
Риддер қаласы әкімдігінің кейбір күші жойылған қаулыларының тізбесі
1. "Қылмыстық-атқару инспекциясының пробация қызметінің есебінде тұрған тұлғаларға жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" әкімдіктің 2013 жылғы 16 маусымдағы № 542 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3034 болып тіркелді, 2013 жылғы 06 қыркүйекте № 52 "Лениногорская правда газетінде" жарияланған).
2. "Интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" әкімдіктің 2013 жылғы 16 шілдедегі № 543 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3035 болып тіркелді, 2013 жылғы 06 қыркүйекте № 52 "Лениногорская правда газетінде" жарияланған).
3. "2016 жылғы Риддер қаласының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" әкімдіктің 2015 жылғы 26 қарашадағы № 1152 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4256 болып тіркелді, 2015 жылғы 25 желтоқсанда № 52 "Лениногорская правда газетінде" жарияланған).
4. "2016 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру туралы" әкімдіктің 2015 жылғы 26 қарашадағы № 1153 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4268 болып тіркелді, 2015 жылғы 25 желтоқсанда № 52 "Лениногорская правда газетінде" жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Риддера
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 21 апреля 2016 года № 313
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27, пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата по перечню, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
Аким города Риддера Ж. Муратов
Приложение
к постановлению акимата
от "21" апреля 2016 года № 313
Перечень утративших силу постановлений акимата города Риддера
1. Постановление акимата от 16 июля 2013 года № 542 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3034, опубликовано 06 сентября 2013 года в газете "Лениногорская правда" № 36);
2. Постановление акимата от 16 июля 2013 года № 543 "Об установлении квоты рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3035, опубликовано 06 сентября 2013 года в газете "Лениногорская правда" № 52);
3. Постановление акимата от 26 ноября 2015 года № 1152 "Об определении целевых групп населения, проживающих на территории города Риддера на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4256, опубликовано 25 декабря 2015 года в газете "Лениногорская правда" № 52);
4. Постановление акимата от 26 ноября 2015 года № 1153 "Об организации и финансировании общественных работ в 2016 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4268, опубликовано 25 декабря 2015 года в газете "Лениногорская правда" № 52).