Аягөз ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 сәуірдегі № 288 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 наурыздағы № 151 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабының 8 тармағын басшылыққа ала отырып, Аягөз ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аягөз ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 сәуірдегі № 288 "Аягөз ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3965 тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімі аппаратының басшысы Қ. Рғаеваға жүктелсін.
Аудан әкімі Б.Байахметов

О признании утратившим силу постановления акимата Аягозского района от 20 апреля 2015 года № 288
Постановление акимата Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 15 марта 2016 года № 151
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Аягозского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Аягозского района от 20 апреля 2015 года № 288 "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Аягозского района" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3965).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района К.Ргаевой.
Аким района Б.Байахметов