"2015 жылға Бесқарағай ауданының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" Бесқарағай аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 1 сәуірдегі № 114 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 23 мамырдағы № 179 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 65-бабы 3-тармағына сәйкес, Бесқарағай аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2015 жылға Бесқарағай ауданының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" Бесқарағай аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 1 сәуірдегі № 114 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 24 сәуірде № 3912 нөмірімен тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Бесқарағай ауданының әкімі Н. Тоқсеитов

О признании утратившими силу постановления Бескарагайского районного акимата от 1 апреля 2015 года № 114 "Об определении целевых групп населения, проживающих на территории Бескарагайского района на 2015 год"
Постановление акимата Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 13 мая 2016 года № 179
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 65 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Бескарагайский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления Бескарагайского районного акимата от 1 апреля 2015 года № 114 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 24 апреля 2015 года № 3912) "Об определении целевых групп населения, проживающих на территории Бескарагайского района на 2015 год".
2. Постановление вступает в силу со дня подписания.
Аким
Бескарагайского района Н. Токсеитов