Зайсан ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 6 қыркүйектегі № 126 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 37-бабы 8-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі № 480 Заңының 27-бабына сәйкес, Зайсан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Зайсан ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысы С.М.Андырбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Қасымжанов
Зайсан ауданының әкімдігінің
2016 жылғы "06" қыркүйектегі
№ 126 қаулысына қосымша
Зайсан ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі.
1. Зайсан ауданы әкімдігінің "Зайсан ауданының сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2015 жылғы 9 ақпандағы № 74 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 12 наурызда № 3731 тіркелген);
2. "Зайсан ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы 2015 жылғы 9 ақпандағы № 75 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 12 наурызда № 3730 тіркелген);
3. "Зайсан ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы 2015 жылғы 9 ақпандағы № 76 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 27 ақпанда № 3714 тіркелген);
4. "Зайсан ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы 2015 жылғы 9 ақпандағы № 77 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 27 ақпанда № 3712 тіркелген);
5. "Зайсан аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережесін бекіту туралы 2015 жылғы 5 наурыздағы № 101 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 2 сәуірде № 3806 тіркелген);
6. "Зайсан ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2015 жылғы 16 наурыздағы № 125 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 1 сәуірде № 3801 тіркелген);

О признании утратившим силу некоторых постановлений акимата Зайсанского района
Постановление Зайсанского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 6 сентября 2016 года № 126
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан, статьи 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года № 480 "О правовых актах", акимат Зайсанского района ПОСТАНОВЛЯТ:
1. Признать утратившим силу некоторых постановлений акимата Зайсанского района в соответствии с приложением данного постановления.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима района С.М.Андырбаев.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Т .Касымжанов
Приложение
к постановлению акимата
Зайсанского района за № 126
от "06" сентября 2016 года
Список утратившим силу некоторых постановлений акимата Зайсанского района
1. Постановление акимата Зайсанского района от 09 февраля 2015 года № 74 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Зайсанского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 марта 2015 года за № 3731);
2. от 09 февраля 2015 года № 75 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел экономики и финансов Зайсанского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 марта 2015 года за № 3730);
3. от 09 февраля 2015 года № 76 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел сельского хозяйства Зайсанского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 февраля 2015 года за № 3714);
4. от 09 февраля 2015 года № 77 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Зайсанского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 февраля 2015 года за № 3712);
5. от 05 марта 2015 года № 101 "Об утверждении положения о государственном учреждении" Зайсанский районный отдел занятости и социальных программ" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 02 апреля 2015 года за № 3806);
6. от 16 марта 2015 года № 125 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Зайсанского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 01 апреля 2015 года за № 3801);

7. "2015 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру туралы" 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 717 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 30 қаңтарда № 3663 тіркелген);
8. "2015 жылға Зайсан ауданының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 716 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 30 қаңтарда № 3664 тіркелген);
9. "Сайлау өткізу кезеңінде сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайлар мен кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы" 2015 жылғы 27 ақпандағы № 100 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 1 сәуірде № 3800 тіркелген) қаулысы.

7. от 29 декабря 2014 года № 717 "Об организации и финансировании общественных работ в 2015 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 января 2015 года за № 3663);
8. от 29 декабря 2014 года № 716 "Об определении целевых групп населения, проживающих на территории Зайсанского района, на 2015 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 января 2015 года за № 3664);
9. постановление от 27 февраля 2015 года № 100 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями на период проведения выборов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 1 апреля 2015 года за № 3800).