Зайсан ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы "2016 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру туралы" № 675 қаулысының күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 сәуірдегі N 267 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына сәйкес Зайсан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Зайсан ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы "2016 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру туралы" № 675 (нормативтік құқықтық акт мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4357 нөмірімен 2016 жылғы 21 қаңтарда тіркелген, аудандық "Достық" газетінің 2016 жылғы 3 ақпандағы № 8 санында жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қабылданған күннен бастап қолданысқа енеді.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Д.Қалиқан

О признании утратившим силу постановление акимата Зайсанского района "Об организации и финансировании общественных работ в 2016 году" № 675 от 28 декабря 2015 года
Постановление Зайсанского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 19 апреля 2016 года N 267
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 37 пункта 8 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года акимат Зайсанского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Зайсанского района "Об организации и финансировании общественных работ в 2016 году" № 675 от 28 декабря 2015 года (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4357 от 21 января 2016 года, опубликовано за № 8 в районной газете "Достык" от 3 февраля 2016 года).
2. Постановление вводится в действие со дня его принятия.
Исполняющий обязанности акима района Д. Каликан