Катонқарағай аудандық әкімдігінің қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 21 қаңтардағы № 25 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
"Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабы 1, 2 тармақтарына сәйкес, Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 жылғы 24 наурыздағы Заңының 2-бабы 2-тармағына сәйкес, Катонқарағай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Катонқарағай ауданы бойынша "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 78 қаулысының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік Тіркеу тізілімінде № 3851 тіркелген, 2015 жылғы 22 сәуірдегі № 29 "Арай-Луч" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Р.Т.Құрмамбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтезбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Катонқарағай ауданы
әкімінің міндетін атқарушы Б. Рақышева

О признании утратившим силу постановления Катон-Карагайского районного акимата
Постановление акимата Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 21 января 2016 года № 25
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 1, 2 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", пункта 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан "О нормативно правовых актах в Республике Казахстан" от 24 марта 1998 года акимта Катон-Карагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановление акимата Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" по Катон-Карагайскому району" от 10 марта 2015 года № 78 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3851, опубликованное в районной газете "Арай-Луч" 22 апреля 2015 года № 29).
2. Контроль за исполением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Курмамбаева Р.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющая обязанности акима
Катон-Карагайского района Б. Ракишева