Күршім ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 18 сәуірдегі "Күршім ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 28 қыркүйектегі № 2253 "Ауылдық (селолық) жердегі жұмысы үшін лауазымдық айлықақыларын көтеру белгіленген әлеуметтік қамтамасыз ету, бiлiм беру, мәдениет мамандары лауазымдарының тiзбесiн айқындау туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" № 3289 қаулысының күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 31 тамыздағы № 258 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Күршім ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күршім ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 18 сәуірдегі "Күршім ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 28 қыркүйектегі № 2253 "Ауылдық (селолық) жердегі жұмысы үшін лауазымдық айлықақыларын көтеру белгіленген әлеуметтік қамтамасыз ету, бiлiм беру, мәдениет мамандары лауазымдарының тiзбесiн айқындау туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" (Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 мамырында № 3365 болып тіркелген) № 3289 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің аппарат басшысы А. Абилмажиновқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Күршім ауданының әкімі С. Чукаев

О признании утратившим силу постановления акимата Курчумского района за № 3289 от 18 апреля 2014 года "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Курчумского района от 28 сентября 2011 года № 2253 "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в (аульной) сельской местности""
Постановление акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 31 августа 2016 года № 258
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Курчумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Курчумского района за № 3289 от 18 апреля 2014 года "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Курчумского района от 28 сентября 2011 года № 2253 "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в (аульной) сельской местности"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3365 от 27 мая 2014 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Абилмажинова. А.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Аким Курчумского района С. Чукаев