Көкпекті аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Қағидасын бекіту туралы" № 30-4/2 шешімінің күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 маусымдағы N 4-6/3 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 1 қосымшаға сәйкес Көкпекті аудандық мәслихаты шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Г. Шаймарданова
Аудандық
мәслихат хатшысы Т. Сарманов
Көпекті аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 29 маусымдағы
№ 4-6/3 шешіміне
1 қосымша
Көкпекті аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылсын деп танылсын:
1) Көкпекті аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 30-2 "Тұрғын үй көмегін көрсетүдің мөлшері және тәртібін айқындау Қағидасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3639 тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтардағы № 6-7 "Жұлдыз"-"Новая жизнь" газетінде жарияланған) шешімі;
2) Көкпекті аудандық мәслихатының 2015 жылғы 4 ақпандағы № 31-2 "Тұрғын үй көмегін көрсетүдің мөлшері және тәртібін айқындау Қағидасын бекіту туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 30-4/2 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3684 тіркелген, 2015 жылғы 1 наурыздағы № 16-17 "Жұлдыз"-"Новая жизнь" газетінде жарияланған) шешімі
3) Көкпекті аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 сәуірдегі № 2-5/5 "Тұрғын үй көмегін көрсетүдің мөлшері және тәртібін айқындау Қағидасын бекіту туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 30-4/2 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4510 тіркелген, 2016 жылғы 8 мамырдағы № 36 "Жұлдыз"-"Новая жизнь" газетінде жарияланған) шешімі;.

О признании утратившим силу решение Кокпектинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 30-4/2 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи"
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 июня 2016 года № 4-6/3
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решения Кокпектинского районного маслихата согласно приложению № 1.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель сессии Г. Шаймарданова
Секретарь
районного маслихата Т. Сарманов
Приложение № 1 решению
Кокпектинского районного
маслихата от 29 июня 2016 года
№ 4-6/3
Признать утратившими силу следующие решения Кокпектинского районного маслихата:
1) решение Кокпектинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 30-4/2 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3639, опубликовано в газетах "Жулдыз"-"Новая жизнь" от 22 января 2015 года № 6-7);
2) решение Кокпектинского районного маслихата от 4 февраля 2015 года № 31-2 "О внесении изменения в решение Кокпектинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 30-4/2 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3684, опубликовано в газетах "Жұлдыз"-"Новая жизнь" от 1 марта 2015 года № 16-17);
3) решение Кокпектинского районного маслихата от 8 апреля 2016 года № 2-5/5 "О внесении изменения в решение Кокпектинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 30-4/2 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4510, опубликовано в газетах "Жұлдыз"-"Новая жизнь" от 8 мая 2016 года № 36).