"2015 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру және Тарбағатай ауданының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 554 қаулысының күшін жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 33 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8- тармағына сәйкес Тарбағатай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. " 2015 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру және Тарбағатай ауданының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 554 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3637 тіркелген, аудандық "Тарбағатай" газетінің 2015 жылғы 16 ақпандағы № 14 санында жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Қ.Мауадиновқа жүктелсін.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы С. Жақаев

О признании утратившим силу постановления акимата Тарбагатайского района "Об организации и финансировании общественных работ в 2015 году и определении целевых групп населения, проживающих на территории Тарбагатайского района" за № 554 от 25 декабря 2014 года
Постановление акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 26 января 2016 года N 33
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии пункта 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Тарбагатайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Тарбагатайского района от 25 декабря 2014 года № 554 "Об организации и финансировании общественных работ в 2015 году и определении целевых групп населения, проживающих на территории Тарбагатайского района" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3637 опубликовано в газете "Тарбагатай" за № 14 от 16 февраля 2015 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Мауадинова К.
Исполняющий обязанности акима района С. Жакаев