Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 ақпандағы "Тарбағатай ауданының Құмкөл ауылдық округінің "Қызыл-жұлдыз" елді мекеніне шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режимін белгілеу туралы" № 73 қаулысының күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 14 наурыздағы № 139 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1-бабына сәйкес, Тарбағатай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 ақпандағы № 73 "Тарбағатай ауданының Құмкөл ауылдық округінің "Қызыл-жұлдыз" елді мекеніне шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режимін белгілеу туралы" (2016 жылы 04 ақпанда аудандық "Тарбағатай" газетінің № 12 (8011) санында жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімі аппаратының басшысы Е.К. Ескендировқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Д.Оразбаев

О признании утратившим силу постановления акимата Тарбагатайского района "Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий в населенном пункте "Кызыл-жулдыз" Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района" за № 73 от 2016 года 15 февраля
Постановление акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 14 марта 2016 года N 139
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Тарбагатайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Тарбагатайского района за № 73 от 15 февраля 2016 года "Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий в населенном пункте "Кызыл-жулдыз" Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района" (опубликована в районной газете "Тарбагатай" за № 12 (8011) от 04 февраля 2016 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Ескендирова Е.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Аким района Д.Оразбаев