Ұлан ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 6 "2016 жылға Ұлан ауданы аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" қаулысының күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 сәуірдегі № 196 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына, Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 8-бабының 3-тармағына сәйкес Ұлан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұлан ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 6 "2016 жылға Ұлан ауданы аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4413 тіркеліп, 2016 жылғы 11 наурызда № 12 (7961) "Ұлан таңы" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р. Мамырбаеваға жүктелсін.
Ұлан ауданы әкімінің
міндетін атқарушы Д. Қажанов

О признании утратившим силу постановления акимата Уланского района № 6 от 15 января 2016 года "Об определении целевых групп населения, проживающих на территории Уланского района на 2016 год"
Постановление Уланского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 20 апреля 2016 года № 196
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктом 3 статьи 8 Закона Республики Казахстан "Об административных процедурах" от 27 ноября 2000 года, Уланский районый акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Уланского района "Об определении целевых групп населения, проживающих на территории Уланского района" от 15 января 2016 года № 6 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4413, опубликованного в газете "Ұлан таңы" № 12 (7961) от 11 марта 2016 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Р. Мамырбаеву.
Исполняющий обязанности акима
Уланского района Д. Қажанов